ODPAD v roce 2020, komplet info

SMĚSNÝ ODPAD - týdně, každou středu
TŘÍDĚNÝ ODPAD = plasty-žlutý pytel / papír - modrý pytel / tetrapack - oranžový pytel - každý druhý čtvrtek v měsíci (13.2.,12.3.,9.4.,14.5.,11.6.,9.7.,13.8.,10.9.,8.10.,12.11.,10.12.2020) před Vaším domem (přinést je však můžete též do sběrného místa, každou neděli od 10 do 11 hod)
Rostlinné oleje z domácího kuchyňského použití - každou neděli od 10 do 11 hod. ve sběrném místě obce (noste v nádobách, ze kterých se přeleje do barelu)
Kontejner na kovové nádoby je k dispozici u sběrného místa.
E-box na použité baterie a drobná elektrozařízení je k dispozici v budově OÚ a přístupný během otevíracích hodin.
Kontejner na textil má zpoždění, z důvodu nedostatečné kapacity odpadové firmy, ale je přislíben a stále očekáván.
Sběr nebezpečného odpadu = jen nádoby od barev, laků a ředidel je prováděn vždy dvě první květnové neděle v roce.
POPLATKY ZA ODPAD 2020 ZASÍLEJTE IDEÁLNĚ PŘEVODEM. Známky k vyzvednutí na OÚ nebo na požádání vylepíme. Počínaje měsícem červnem NEBUDOU popelnice bez platné známky dále vyváženy.