SVOZ ODPADU v r. 2020

SMĚSNÝ ODPAD - týdně, každou středu
TŘÍDĚNÝ ODPAD = plasty-žlutý pytel / papír - modrý pytel / tetrapack - oranžový pytel - každý druhý čtvrtek v měsíci před Vaším domem (přínést je však můžete též do sběrného místa, každou neděli od 10 do 11 hod)
Rostlinné oleje z domácího kuchyňského použití - každou neděli od 10 do 11 hod. ve sběrném místě obce (noste v plastových lahvích, ze kterých se přeleje do barelu)
Kontejnery na textil a použité baterie budou přistaveny do sběrného místa v průběhu měsíce ledna maximálně února - budete včas informováni.