Platné obecně závazné vyhlášky obce

o místním poplatku za provoz systému shromažďování, sběru, přepravy, třídění, využívání a odstraňování komunálních odpadů

o stanovení systému schromažďování, sběru, přepravy, třídění, využívání a odstraňování komunálních odpadů a nakládání se stavebním odpadem na území obce Staňkov.

o místním poplatku z ubytovací kapacity

o místním poplatku za lázeňský nebo rekreační pobyt

o místním poplatku ze vstupného

o místním poplatku za užívání veřejného prostranství